O firmie

Munimen

Firma Munimen specjalizuje się w obsłudze serwisowej oraz sprzedaży  urządzeń pracujących w gabinetach stomatologicznych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze serwisowej sprzętu stomatologicznego, niezbędną wiedzę zdobywaną na licznych szkoleniach i kursach organizowanych przez producentów sprzętu potwierdzoną certyfikatami.

Nasza firma posiada kompleksową usługę serwisową, sprzedażową, a także służmy fachowym doradztwem technicznym przy wyborze sprzętu, konsultacją przy projektowaniu gabinetu z architektem lub związanych z nich pracach budowlanych. Wykonujemy szereg instalacji technicznych łącznie z montażem i instalacją urządzeń.  Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi serwisowe, krótki czas reakcji na zgłoszenie, dostęp do części zamiennych wielu producentów oraz elastyczne godziny pracy.

Zajmujemy się również sprzedażą urządzeń stomatologicznych, w naszej ofercie posiadamy większość producentów funkcjonujących na rynku.  Na życzenie Klienta zamawiamy odpowiedni sprzęt prosto od producenta lub sprzedajemy naprawione przez nas urządzenia w sklepie internetowym.

Siedziba firmy mieści się w Krakowie, jednak swoim zasięgiem obejmuje teren Polski południowo-wschodniej.

Certyfikaty