Inne urządzenia

Inne urządzenia

W nasze ofercie zajmujemy się naprawą i serwisem specjalistycznych urządzeń w gabinetach stomatologicznych, do których należą lampy, pompy i kompresory, systemy ssące, pozostałe urządzenia pracujące w gabinetach stomatologicznych, drobny sprzęt: zgrzewarki, myjki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wiodących producentów tych urządzeń m.in.: DURR DENTAL, EKOM, CATTANI,4-tek, MGF, METASYS.

Gwarantujemy odpowiednie wsparcie nie tylko przy naprawie, ale także przy okresowym przeglądzie, obsłudze i doradztwie technicznym sprzętu. Oferujemy odpowiednie części zamienne podczas serwisowania sprzętu. W przypadku gdy naprawa wymaga dłuższego serwisu poza gabinetem lub w przypadku zamówienia odpowiedniego sprzętu zapewniamy wypożyczenie sprzętu lub jego części dzięki czemu gabinet zachowuje ciągłość pracy.

Na podstawie przeglądu technicznego wystawiamy odpowiedni paszport techniczny lub uzupełniamy wpis w bieżącym dokumencie. Zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Naprawa sprzętu stomatologicznego to nasza specjalność. Nasi inżynierowie i technicy osiadają odpowiednie certyfikaty potrzebne do najszybszego rozpoznania przyczyny awarii oraz gwarantujemy sprawną naprawę, kalibrację i przegląd sprzętu w Państwa gabinecie lub w naszym punkcie serwisowym.

Być może planujesz zakup odpowiedniego sprzętu stomatologicznego, ale nie wiesz jak dopasować odpowiedni sprzęt do swoich wymagań? Nie znasz obowiązujących przepisów? Skontaktuj się z nami i dokonaj właściwego zakupu.

Dlaczego MUNIMEN?