Autoklawy

Autoklawy

Oferujemy kompleksowy serwis autoklawów wiodących i sprawdzonych producentów m.in.: MELAG, MOCOM, EURONDA, COMINOX, W&H, DENTALIX/DOMINA, których posiadamy wsparcie przy gwarancji i serwisowaniu.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy odpowiednie wsparcie nie tylko przy naprawie, ale także przy okresowym przeglądzie, obsłudze i doradztwie technicznym sprzętu. Na podstawie przeglądu technicznego wystawiamy odpowiedni paszport techniczny lub uzupełniamy wpis w bieżącym dokumencie. Zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do naprawy i wymiany części eksploatacyjnych, obsługi filtrów i stacji uzdatniania wody.

Naprawa autoklawów to nasza specjalność. Nasi inżynierowie i technicy osiadają odpowiednie certyfikaty potrzebne do najszybszego rozpoznania przyczyny awarii oraz gwarantujemy sprawną naprawę, kalibrację i przegląd sprzętu w Państwa gabinecie lub w naszym punkcie serwisowym .

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom za niewielką cenę wypożyczamy sprzęty lub części zastępcze jeśli naprawa sprzętu jest poważna i wymaga serwisu poza gabinetem. Dzięki temu gabinet zachowuje ciągłość pracy.

W naszej ofercie oferujemy także przenoszenie gabinetów i związaną z tym demontażem i ponowną instalacją.

Zapraszamy także do naszego salonu stacjonarnego gdzie znajdą Państwo przykładowy sprzęt stomatologiczny, który można ? przy wcześniejszym umówieniu się ? obejrzeć i skonsultować zakup.

Być może planujesz zakup odpowiedniego autoklawu, ale nie wiesz jak dopasować odpowiedni sprzęt do swoich wymagań? Nie znasz obowiązujących przepisów? Skontaktuj się z nami i dokonaj właściwego zakupu.

Dlaczego MUNIMEN?