Instrumenty stomatologiczne

Instrumenty stomatologiczne

Oferujemy kompleksową naprawę lub wymianę instrumentów stomatologicznyc: końcówek, skalerów ultradźwiękowych, lamp polimeryzacynych, mikrosilników elektrycznych, turbin szybkozłączek, kątnic wolnoobrotowych i turbinowych – wiodących i sprawdzonych producentów.

Jako firma posiadamy wieloletnie doświadczenie przy serwisie instrumentów stomatologicznych firm t.j.: NSK, BIEN AIR, KAVO, W&H, LARES, SIRONA.

Nasza wieloletnia wiedza pozwala na fachowe wsparcie nie tylko przy naprawie sprzętu stomatologicznego, ale także przy okresowym przeglądzie i wymianie m.in. łożysk, zacisków, wkładów przycisków przekładni i udrażnianiu torów wodnych. Posiadamy profesjonalne narzędzia i stały dostęp do wymiany części na ich oryginalne odpowiedniki lub na wysokiej jakości zamienniki. Zajmujemy się także szeroko pojętym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Aby sprzęt nadawał się do jak najdłuższego użytkowania polecamy konsultację z nami w przypadku każdej wątpliwości i drobnych usterkach.

Serwis sprzętu stomatologicznego to nasza specjalność. Nasi inżynierowie i technicy posiadają odpowiednie certyfikaty potrzebne do najszybszego rozpoznania przyczyny awarii oraz gwarantujemy sprawną naprawę, kalibrację i przegląd sprzętu w Państwa gabinecie lub w naszym salonie stacjonarnym.

Być może planujesz zakup odpowiedniego sprzętu stomatologicznego, ale nie wiesz jak dopasować odpowiedni sprzęt do swoich wymagań? Nie znasz obowiązujących przepisów? Skontaktuj się z nami i dokonaj właściwego zakupu.

Dlaczego MUNIMEN?